Decydując się na przearanżowanie naszego tarasu czy balkonu warto rozejrzeć się za meblami ogrodowymi, które nie tylko zapewnią nam wygodę, ale też wpiszą się idealnie w obowiązujące trendy. Kokon huśtawka to propozycja, która z pewnością odmieni naszą przestrzeń wypoczynkową i sprawi, że chętnie będziemy spędzać czas blisko natury. Jak zbudowana jest huśtawka tego typu i w jakich aranżacjach się sprawdzi?

Kokon huśtawka w naszych ogrodach

W poszukiwaniu inspiracji na ciekawie zaaranżowany taras czy ogród warto wybrać meble, które wpisują się w obecną modę i wyróżniają na tle innych. Wśród licznych propozycji projektantów warto zwrócić uwagę na meble takie jak kokon huśtawka – jest to produkt idealnie dopasowany do potrzeb różnorodnych użytkowników. Kokon huśtawka zadowoli zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci, pozwalając oderwać się od ziemi i bujać w obłokach. Wygodny kokon huśtawka to propozycja dla przestrzeni nowoczesnych, gdzie ceniona jest przede wszystkim funkcjonalność, ale i oryginalny design. 

Jak wygląda konstrukcja takiego mebla? Kokon huśtawka opiera się na lekkim, aluminiowym stelażu. Materiał ten jest malowany proszkowo, przez co stelaż nie jest podatny na działanie wilgoci i pojawianie się korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa: jest to tworzywo syntetyczne, wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne i działanie wilgoci. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, przez co możemy dobrać mebel do już istniejącej aranżacji. 

Kokon huśtawka również w naszych domach

W czasie chłodów meble ogrodowe powinny być okrywane pokrowcami ogrodowymi, aby ograniczyć osiadanie na nich brudu czy kondensację wilgoci. Kokon huśtawka może być wniesiona do mieszkania i służyć za nietuzinkowy mebel przez cały rok! 

Comments are closed.

Pin It