Wybierając nowe meble do ogrodu warto postawić na komplet ogrodowy technorattan – nowoczesne meble tego typu zachwycą nas nie tylko wyglądem, ale również świetnymi parametrami technicznymi. Meble technorattanowe pozwolą na zaprojektowanie idealnej przestrzeni wypoczynkowej i sprawią, że podniesie się jej estetyka. 

Jaki komplet ogrodowy technorattanowy wybrać?

Meble technorattanowe nie są nowością na polskim rynku – znane są one od wielu lat, od kilku sezonów są one przedstawiane w odświeżonych wersjach. Obecnie komplet ogrodowy technorattan może składać się z wybranych przez nas elementów – w kolekcjach znajdziemy wszystko co niezbędne do zaprojektowania idealnej przestrzeni wypoczynkowej. Wśród mebli technorattanowych znajdziemy leżanki ogrodowe, wygodne fotele wiszące w kształcie kokonu, sofy narożne, stoliki kawowe. Olbrzymi wybór sprawia, że znalezienie mebli dopasowanych do potrzeb jest niezwykle proste. Warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób konstruowane są meble technorattanowe. Są one oparte na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, które nie odkształcają się, nie są podatne na korozję. Niska waga wpływa też na łatwość podnoszenia czy przenoszenia. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – jest to syntetyczny materiał o nieporowatej strukturze, który nie wchłania brudu czy wilgoci. 

Komplet ogrodowy technorattan w kompozycji rustykalnej 

Jaki komplet ogrodowy technorattan wybrać, aby stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe w stylu rustykalnym? Wybierzmy białe meble technorattanowe oraz elementy kolekcji takie jak donice czy skrzynie ogrodowe. Miejsce wypoczynkowe osłońmy funkcjonalną pergolą lub też parasolem ogrodowym. Zadbajmy też o ulubione kwiaty i krzewy, np. lawendę, malwy, mieczyki, nasturcje.

Comments are closed.

Pin It