Aby kompleksowo dbać o naszą skórę twarzy nie wystarczy dzisiaj stosować odpowiednich kosmetyków i chronić ją przed słońcem. Młodzieńczy wygląd zapewnią nam dopasowane do potrzeb zabiegi kosmetologiczne. Wykorzystując lasery medyczne i kosmetyczne możemy znacząco odmłodzić naszą skórę, przywrócić jej blask oraz odpowiednie napięcie. Co warto wiedzieć o laserach i zabiegach z ich użyciem?

Lasery medyczne i kosmetyczne w służbie skóry

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na liczne uszkodzenia i działanie zmiennych warunków atmosferycznych – wysokie i niskie temperatury, pył, zanieczyszczenia, suche powietrze. Poprzez stosowanie złych kosmetyków również możemy pogarszać jej stan. Kompleksowa opieka nad skórą obejmuje nie tylko dobranie odpowiednich produktów pielęgnacyjnych, ale też zabiegów, które pozwolą na zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry. Lasery medyczne i kosmetyczne wykorzystywane są w takich zabiegach! Dzięki laserom możliwe jest przede wszystkim wygładzenie blizn, zmniejszenie przebarwień, usuwanie włókniaków. Lasery stosowane są również do odświeżania skóry, poprawiania jej napięcia, przywracania sprężystości. 

Lasery medyczne i kosmetyczne – jak działają?

Lasery medyczne i kosmetyczne SHAR-POL emitują wiązkę światła o konkretnej długości – wiązka ta nakierowana jest na skórę, którą penetruje w precyzyjny sposób. Wiązka podgrzewa wodę w komórce, doprowadza do jej wyparowania i uszkodzenia struktury komórki. W ten sposób organizm pobudzony zostaje do szybszej regeneracji tkanki. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, a proces rekonwalescencji trwa około kilku tygodni. Po tym czasie możliwe jest powtórzenie zabiegu. Przed zabiegiem przeprowadzony zostanie z nami wywiad medyczny, aby możliwe było wykrycie ewentualnych przeciwwskazań. 

Comments are closed.

Pin It