Aranżacja własnego mieszkania to nie lada wyzwanie, szczególnie wtedy, kiedy nie mamy wiele metrów kwadratowych do dyspozycji. Rozwiązaniem problemu miejsca do przechowywania mogą być szafy na zamówienie – szafy tego typu są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych.

Dlaczego szafy na zamówienie są tak popularne?

Największą zaletą szafy na zamówienie jest bez wątpienia możliwość wpisania jej w dowolną przestrzeń mieszkania – mówią specjaliści z firmy Rega Meble z Bielska-Białej, specjalizującej się w tworzeniu szaf tego typu. Szafy tego typu tworzone są na konkretny wymiar, dzięki czemu perfekcyjnie dopasują się do konkretnych potrzeb. Szafy na wymiar to również pełna dowolność aranżacyjna – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. We współpracy z projektantem możemy stworzyć szafę idealnie dopasowaną do naszych oczekiwań.

Atuty szafy na zamówienie

Nie ma wątpliwości, że największą zaletą szafy na zamówienie jest wpisanie jej w dowolne wnętrze. Szafa pozwoli na wykorzystanie problematycznych wnęk, ukryje skosy, pozwoli na uzyskanie dodatkowej przestrzeni na przechowywanie. Szafy na zamówienie konstruowane są w taki sposób, aby sięgać sufitu – w ten sposób maksymalnie uda się zagospodarować przestrzeń i znaleźć miejsce dla koców, zmian pościeli, ubrań sezonowych, sprzętów takich jak odkurzacz, mop. Szafy na wymiar tworzone są zgodnie z potrzebami – to klient decyduje o ich wnętrzu, o ilości szafek i półek, wysokości i długości drążka do wieszania ubrań. To również klient wybiera wszelkie systemy montowane w szafach. Zabudowa na wymiar pozwoli tak zarządzać przestrzenią, aby nie tracić miejsca na puste luki, wnęki. Zaletą szafy na wymiar jest fakt, że od złożenia zamówienia, aż po montaż, usługa przeprowadzana jest na najwyższym poziomie i z uwzględnieniem uwag klienta. Taką szafę odznacza precyzja wykonania i wysoka estetyka.

Comments are closed.

Pin It