Nie od dziś wiadomo, że sprawny pojazd, to pieniądze pozostawione w portfelu. Wizyta u mechanika może wiązać się z dużym wydatkiem. Aby temu zapobiec, kierowcy muszą dbać o swoje samochody. W jaki sposób? Przede wszystkim zmieniać na czas olej w silniku, regularnie jeździć na przeglądy i wymieniać części, które ulegają zniszczeniu. Komfortowa jazda zależy również od czystości wewnątrz auta. Wszystkie preparaty do ochrony poszczególnych elementów pojazdu, znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym DBAMTOMAM. 

Dbam o swój silnik. Regularna wymiana i olej najlepszej jakości

Oleje silnikowe dzielą się na klasyfikacje, typ czy specyfikację producenta. Występują one pod postacią olei mineralnych, półsyntetycznych i syntetycznych. Różnią się od siebie zastosowanymi dodatkami i komponentami. Na przykład olej silnikowy 5W40 to preparat wielosezonowy, czyli może być stosowany przez cały rok. Zachowuje on swoją optymalną lepkość na dużym mrozie, jak i podczas upałów. Oleje te sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Zapewniają zabezpieczenie dla podzespołów silnika już od momentu zapłonu. Jest on powszechnie stosowany w krajach o klimacie umiarkowanym i przeznaczony do silników diesla.

Dbam o wnętrze swojego samochodu. Środki do pielęgnacji auta

Sklep Dbamtomam – oleje i środki do pielęgnacji samochodu, to najlepsze marki chemii, olejów, kosmetyków i płynów do samochodów i motocykli. Znajdziesz tu wiele znanych i lubianych marek na rynku motoryzacyjnym w atrakcyjnych cenach. Światowe rozwiązania pomogą lepiej zadbać o Twój pojazd. Dzięki czemu poczujesz się tak, jakby auto dopiero co wyjechało z salonu i to niewielkim kosztem!

Zapoznaj się z pełną ofertą kosmetyków ze sklepu Dbam To Mam. Poznaj produkty, które zadbają o Twój pojazd. Przekonaj się sam, jak wiele możemy zrobić, abyś cieszył się z prawidłowej pracy silnika i wyglądu pojazdu wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

 

Comments are closed.

Pin It