Dbam To Mam jest sklepem motoryzacyjnym z tysiącami produktów do zabezpieczenia samochodu. Znajdziesz w nim najlepsze marki chemii, kosmetyków, olejów, filtrów i pozostałych akcesoriów w niskich cenach. Wszystko po to, abyś mógł skupić się na pielęgnacji pojazdu. Zakupy zrobisz w kilka minut, a na następny dzień paczka znajdzie się u Ciebie w domu. Na własne oczy przekonaj się sam, jak działają preparaty z Dbam To Mam. Zadbaj o swój samochód i poczuj się, jakby dopiero co wyjechało z salonu. Zapraszamy do zakupów!

Kup olej silnikowy, który spełni zadanie smarowania i chronienia części silnika

Olej silnikowy jest najważniejszym płynem eksploatacyjnym mieszczącym się w samochodzie. To on wpływa na to, aby serce auta, czyli silnik, miał prawidłowe smarowanie, a jego praca nie została zaburzona. W Polsce najczęściej wybieranym przez kierowców jest olej samochodowy 5w30 (https://dbamtomam.pl/258-olej-5w30), którego uniwersalność doskonale sprawdza się w klimacie umiarkowanym. Zapewnia on optymalną pracę silnika w bardzo niskich temperaturach i podczas panujących upałów. Wpływa to korzystnie na pracę jednostki napędowej, zmniejsza zużycie paliwa i zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń, z racji posiadanych w swoim składzie detergentów i składników uszlachetniających. 

Zadbaj o wymianę filtrów w Twoim samochodzie i zapewnij moc jednostce napędowej

Stare i zapchane filtry mogą mieć ogromny wpływ na pracę silnika. Z tego względu ważna z perspektywy kierowcy jest ich wymiana i sprawdzanie stanu Niektóre samochody wciąż posiadają filtry, które muszą być nasączone w oleju. Olej do filtra powietrza tworzy dodatkową warstwę ochronną, aby zapobiec przedostawaniu się do silnika kurzu i pyłu. Zapewniamy w ten sposób jego maksymalne funkcjonowanie. Konsekwencje mogą być naprawdę kosztowne, dlatego filtry mokre, które stosowane są w samochodach terenowych lub motocyklach crossowych są szczególnie na to narażone. 

Comments are closed.

Pin It https://perfect-meble.pl/lampy-do-kuchni-jakie-sprawdza-sie-najlepiej/ https://myvatn.org https://meblelobos.pl/glowne-oswietlenie-wnetrza-jakie-wybrac/