Komody wraz z szafami są jednymi z najchętniej wybieranych mebli, przeznaczonych do aranżacji wnętrz i przechowywania. Nowoczesne komody zaskoczą pod wieloma względami – są one projektowane zgodnie z trendami, świetnie wpisują się w niebanalne wnętrza. Czy komoda z mieni odbiór otoczenia? Zdecydowanie tak!

Komody – praktyczny dodatek do salonu i pokoju dziennego

Salon, pokój dzienny czy sypialnia to miejsca, gdzie najczęściej wykorzystywane są komody. Pozwalają one na wygodne przechowywanie ubrań, pościeli czy dodatków. Komody stanowią jeden ze stałych elementów kompletów meblowych, dzięki czemu możliwe jest zaaranżowanie przestrzeni w sposób funkcjonalny i elegancki. Komody do salonu zaskoczą kolorami, dekorami – bez trudu znaleźć można modele, które rewelacyjnie uzupełnią wnętrza w stylu loftowym czy mid modern century. Projektanci proponują niebanalne meble wykonane z płyt meblowych laminowanych, jak również litego drewna – obie opcje mają wiele zalet.  Fronty zdobią dekory imitujące naturalne drewno, ale też laminaty w szerokim wachlarzu kolorów. Niebanalne rozwiązanie to komody, w których fronty wykonano z perforowanych tworzyw, nadających meblu optycznej lekkości.

Eleganckie komody w sypialni – jaki model wybrać?

Sypialnia powinna być miejscem odpowiednim do relaksu, jak i spokojnego snu. To również tutaj często umieszcza się szafy, by w ten sposób stworzyć domową garderobę. Komody do sypialni to bez wątpienia wygodne rozwiązanie. Komody świetnie sprawdzą się do przechowywania ubrań, bielizny, ale też podręcznych drobiazgów. Komoda pozwoli nie tylko na zachowanie porządku, ale też niebanalnie wpłynie na odbiór przestrzeni. Komody świetnie uzupełnią dane aranżacje, przyciągną wzrok i będą cieszyć oczy przez wiele lat.

 

 

Comments are closed.

Pin It