Zadaniem firmy zajmującej się remontem danego odcinka jest odpowiednie zabezpieczenie drogi na czas prowadzonych prac oraz wyznaczenie nowej organizacji ruchu. Aby zapewnić pracownikom, kierowcom, pieszym i rowerzystom bezpieczeństwo, należy starannie i zgodnie z przepisami ustawić w odpowiednich miejscach urządzenia BRD, czyli znaki, słupki, pachołki, tablice informacyjne czy sygnalizację świetlną. Ważne jest, aby każdy znak był czytelny i dobrze ustabilizowany przy pomocy wytrzymałej podstawy. Czym charakteryzują się używane dzisiaj bazy pod znaki drogowe? Sprawdź!

Podstawy pod znaki drogowe dla większego bezpieczeństwa

Jakie podstawy pod znaki drogowe cenione są przez fachowców zajmujących się zabezpieczaniem dróg? Odpowiedź znajdziesz na stronie nicrobase.pl. Polski producent podstaw drogowych oferuje wytrzymałe, uniwersalne bazy pozwalające ustabilizować każdy znak. Bazy pod znaki drogowe i inne urządzenia BRD wykonane są z PVC odzyskanego w procesie recyklingu. Materiał jest twardy, nie niszczeje na skutek długotrwałego kontaktu z mrozem, opadami, promieniowaniem UV i wysoką temperaturą. Bazy są odporne na duży nacisk w razie najazdu samochodu, więc są bezpieczne dla pojazdów. Uniwersalne podstawy obciążają i unieruchamiają znaki, dzięki czemu nie przekręcają się i nie zmieniają swojego położenia niezależnie od okoliczności. Bazy stosowane są nie tylko na jezdniach, ale również placach budowy, podziemnych parkingach czy przestrzeniach eventowych. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia im wszechstronne zastosowanie.

Uniwersalna konstrukcja

Bazy proponowane przez polskiego producenta kompatybilne są ze wszystkimi znakami o standardowej budowie. Umieszczono w nich otwory w różnych kształtach i wielkości dostosowane do znaków i tablic o zróżnicowanej budowie. W sprzedaży znajdują się bazy w dwóch rozmiarach: 440x720x120 mm (20 kg) oraz 440x880x120 mm (30 kg).

Łatwy transport i montaż

Nowoczesne podstawy o modułowej konstrukcji można ułożyć jedna na drugiej, co znacząco usprawnia ich transport oraz przechowywanie. Co ważne, do rozbudowania i wzmocnienia bazy nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi. Szybkie łączenie ze sobą podstaw umożliwiają specjalne zatrzaski. Konstrukcję można rozbudowywać na boki oraz w górę.

Comments are closed.

Pin It