Gotowanie, pieczenie czy smażenie to czynności wykonywane praktycznie każdego dnia w każdym polskim domu. Jakość przygotowanych potraw zależy dzisiaj nie tylko od jakości wybranych produktów, ale też od tego, jakich garnków czy patelni używamy na co dzień. Jakie rozwiązania i technologie proponują nam dzisiaj producenci? Jakie garnki wybrać, aby codzienne gotowanie było czystą przyjemnością?

Gotowanie na najwyższym poziomie!

Codzienne gotowanie może stać się rutyną – istotne jest, aby jednak dbać o wysoką jakość potraw. W przygotowaniu wyjątkowych dań pomogą nam zestawy garnków – nowoczesne garnki kuchenne zaskoczą nas pod wieloma względami i sprawią, że poczujemy pasję gotowania na nowo. Wśród licznych propozycji to garnki stalowe cieszą się największym zainteresowaniem – wynika to nie tylko z ich atrakcyjnych cen czy oryginalnego designu, ale przede wszystkim: z trwałości. Stal nierdzewna jest materiałem o wysokiej odporności na zarysowania, odkształcenia czy korozję – bez obaw takie garnki możemy myć w zmywarkach automatycznych. Garnki uzupełnione są o liczne dodatki, w tym dyski wbudowane w dno, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Przekłada się to na znacznie szybsze przygotowanie potraw. Uzupełnieniem są lejki, cedzaki czy okrywki tworzone ze szkła hartowanego. 

Idealna patelnia do smażenia

Chcąc podać gościom czy domownikom wyjątkowe i aromatyczne, smażone potrawy postaw na nowoczesne patelnie. Producenci zaproponują nam dzisiaj patelnie wyściełane licznymi powłokami – ich zadaniem jest zahamowanie procesu przywierania pokarmu do dna, jak również możliwość smażenia na minimalnej ilości tłuszczu. Patelnie wyposażone są w profilowane, antypoślizgowe rączki, dzięki którym bez trudu przeniesiemy gorące i pełne naczynie z miejsca na miejsce. 

Comments are closed.

Pin It