Zaprojektowanie funkcjonalnego i oryginalnego wnętrza nie jest dzisiaj problemem – mówią architekci i dekoratorzy wnętrz. Szukając ciekawych mebli nie zapominajmy jednak o tym, że często przyjdzie nam aranżować pomieszczenia trudne: ze skosami czy z wnękami. Chcąc rozwiązać takie problemy warto wybrać szafy na wymiar – ten rodzaj zabudowy pozwoli nam optymalnie zarządzać przestrzenią. Co warto wiedzieć o takich szafach?

Szafy na wymiar – nowy poziom aranżacji

Nie ma wątpliwości, że szafy na wymiar to rozwiązanie, które pozwala w najlepszy sposób zaprojektować trudne miejsca w mieszkaniu. Szafy na wymiar pozwalają na uzyskanie olbrzymiej powierzchni do przechowywania, jednocześnie pozytywnie wpływając na estetykę otoczenia. Szafy na wymiar zaproponują nam firmy takie jak rega-meble.pl z Bielska-Białej – jako klienci możemy liczyć na fachową pomoc oraz doradztwo. 

Jakie są zalety szafy na wymiar?

Niewątpliwie największą zaletą szafy na wymiar jest możliwość ich zabudowania aż po sam sufit – daje to wiele miejsca na przechowywanie. Liczne systemy inteligentnego przechowywania, takie jak organizery czy szuflady z pełnym wysuwem pozwolą na bezpieczne przechowywanie ubrań, dodatków, elementów wykorzystywanych na co dzień. Jako klienci możemy też samodzielnie zadecydować o tym, ile i na jakiej wysokości ułożone są półki oraz o tym, gdzie zlokalizowany ma być drążek czy inne elementy zabudowy. 

Szafy na wymiar dają możliwość swobodnej aranżacji – możemy wybrać szafy tworzone z różnorodnych tworzyw, a dodatkowo wybierać z nieograniczonego wachlarza laminatów i oklein zewnętrznych – wiele z nich doskonale wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne trendy. Wielu producentów zaoferuje nam również lustra na drzwiach przesuwnych – pozwolą one na optyczne powiększenie przestrzeni. 

Comments are closed.

Pin It